oben links oben rechts
left border
Strona główna Biblioteki ˇ Strona Szkoły21 Kwiecień 2019 22:29
Witamy
na stronie Biblioteki Szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Wielkiej Wsi

O bibliotece
Aktualności
Nowości wydawnicze
Złoci darczyńcy biblioteki
Prowadzone projekty
Polecane kampanie
Polecane strony


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dużo ciekawych nowości


Zapraszamy wszystkich do działu Nowości wydawnicze,
w którym prezentowane są proponowane przez nas i dostępne w naszej bibliotece nowe książki. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Fizycznie również nowe pozycje w naszej bibliotece są umieszczane w specjalnym dziale z nowościami. Zapraszamy!
+++Zobacz nowości+++

Spektakl z Pinokiem

25 stycznia 2018 r. uczniowie klasy IV mieli okazję zobaczyć spektakl teatralny pt. „Pinokio” na Dużej Scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Ta ciekawa opowieść o mądrości i dojrzałości wywarła na naszych uczniach duże wrażenie i była dla nich podsumowaniem pracy z lekturą Carla Collodiego.
+++Zobacz zdjęcia+++

Zimowe wietrzenie półek!


Biblioteka Szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wypożyczania książek na okres ferii zimowych. Na ten czas można wypożyczyć 6 pozycji równocześnie!
Zapraszamy!

Spotkanie czytelnicze z Mikołajkiem

W naszej szkole ciąg dalszy wydarzeń czytelniczych! We wtorek 19 grudnia 2017 r. mieliśmy zaszczyt gościć Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnowskiego pana Pawła Smolenia, który wziął udział w akcji głośnego czytania dzieciom. Ponownie mieliśmy okazję doświadczyć jak dużą moc ma głośne czytanie, jak pobudza wyobraźnię a przez to w znaczny sposób wspiera rozwój dzieci.
+++Zobacz zdjęcia+++

Czytelnicze spotkanie z Andersenem

We środę 13 grudnia 2017 r. mieliśmy w naszej szkole zaszczyt gościć Burmistrza Wojnicza pana Tadeusza Bąka oraz Sekretarza Wojnicza panią Agnieszkę Sękowską-Lenart. Wzięli oni udział w akcji głośnego czytania dzieciom, organizowanej przez Bibliotekę Szkolną w ramach działań z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
+++Zobacz zdjęcia+++

Zagraj z Pinokiem

W grudniu 2017 r. klasa IV szkoły podstawowej na lekcjach języka polskiego realizowała projekt edukacyjny z wykorzystaniem księgozbioru Biblioteki Szkolnej pt. „Zagraj z Pinokiem”.
+++Zobacz zdjęcia+++

Projekt edukacyjny klasy II gimnazjum

W grudniu 2017 r. klasa II gimnazjum na lekcjach języka polskiego realizowała projekt edukacyjny z wykorzystaniem księgozbioru Biblioteki Szkolnej pt. „Bohater dynamiczny w literaturze”.
+++Zobacz zdjęcia+++

Projekt edukacyjny klasy VII

W listopadzie 2017 r. klasa VII szkoły podstawowej na lekcjach historii realizowała projekt edukacyjny z wykorzystaniem księgozbioru Biblioteki Szkolnej pt. „Sytuacja Polaków w zaborze rosyjskim i pruskim w II połowie XIX wieku”.
+++Kliknij+++

Nowości w bibliotece

Zapraszamy wszystkich do działu Nowości wydawnicze, w którym prezentowane są proponowane przez nas i dostępne w naszej bibliotece nowe książki. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Fizycznie również nowe pozycje w naszej bibliotece są umieszczane w specjalnym dziale z nowościami. Zapraszamy!
+++Zobacz nowości+++

Warsztaty edukacyjne klas II i III gimnazjum w Bibliotece Pedagogicznej

W październiku 2017 r. klasy II i III gimnazjum uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie pt. "Uczę się szybko i skutecznie (mnemotechniki, aplikacje edukacyjne i gadżety przydatne na biurku)".
+++Czytaj więcej+++

Warsztaty edukacyjne klasy VII w Bibliotece Pedagogicznej

Dnia 25 października 2017 r. klasa VII szkoły podstawowej uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie pt. "Czas na relaks – zajęcia z wykorzystaniem choreoterapii".
+++Zobacz zdjęcia+++

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
right border
unten links unten rechts


10940 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion v6.01.6 © 2003-2005   |   Design by Design by Matonor


Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie